Roboty przemysłowe – podział i przykład zastosowania
Maj 21, 2018
Kiedy warto skorzystać z usług projektanta wnętrz?
Maj 23, 2018

Decoupage to sztuka zdobienia poprzez naklejanie wzorów wyciętych z papieru lub serwetek. W ten sposób można ozdobić przedmioty codziennego użytku na przykład świece, czy drewniane szkatułki.
Sztuka ta została zapoczątkowana na Dalekim Wschodzie i dzięki wymianie handlowej dotarła do Europy. Tam stała się bardzo popularna na dworach królewskich i do dzisiaj wiele osób jest zafascynowanych tworzeniem rękodzieła w ten sposób.
Do stosowania tej techniki potrzebujemy gównie przedmiotów, które znajdziemy praktycznie w każdym domu. Przede wszystkim potrzebujemy materiału, który chcemy ozdobić, a także kleju, aby nakleić wzór. W sieci możemy znaleźć wiele stron oferujących serwetki do decoupage. Mnogość wzorów i kolorów sprawia, że znajdziemy coś na każdą okazję. Możemy bez problemu zakupić serwetki z wzorami kwiatowymi czy roślinnymi w orientalnych kolorach. Jeśli zależy nam na bardziej stonowanej kolorystyce, to na pewno znajdziemy coś odpowiedniego. Co ciekawe, serwetki decoupage są dostępne również z wzorami na różne święta, między innymi na Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Daje nam to szerokie możliwości tworzenia przedmiotów na każdą okazję.
Serwetki do decoupage są wykonane z najlepszej jakości materiałów, aby zapewnić artystom komfort pracy. Wysoka jakość tych produktów sprawia, że przedmioty ozdobione dzięki nim zachwycają precyzją i dokładnością wykonania. Dlatego należy inwestować w serwetki decoupage, specjalnie do tego przeznaczone, ponieważ te serwetki zakupione w hipermarketach mogą nie być przystosowane, do tego by używać je do zdobienia.

Zapraszamy: https://www.swiatartysty.pl/pl/c/Serwetki-do-decoupage/41

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *