Kiedy warto skorzystać z usług projektanta wnętrz?
Maj 23, 2018
Numatic George
Czerwiec 8, 2018

Uprawianie sportu przynosi wiele korzyści dla ludzkiego zdrowia. Przyczynia się do poprawy kondycji i wydolności organizmu, zapobiega otyłości, wzmacnia mięśnie, buduje tężyznę fizyczną oraz chroni przed chorobami. Jednak każdą aktywność fizyczną musi cechować regularność, bo tylko pod tym warunkiem można liczyć na widoczne efekty.

Skutki intensywnych treningów

Trzeba jednak wiedzieć, że podczas intensywnego treningu, człowiek mocno się poci, tracąc nie tylko wodę, ale też witaminy i minerały. Organizm zużywa też wtedy więcej energii. I tylko odpowiednie uzupełnienie utraconych składników, poprzez dobrze zbilansowaną dietę i suplementację, pozwoli osiągnąć oczekiwane wyniki.

Czy zażywanie suplementów jest konieczne?

Nikt nie jest w stanie uzupełnić bez suplementacji, nawet stosując odpowiednią dietę, braków spowodowanych nadmiernym i regularnym wysiłkiem.

Jaki zatem wpływ na organizm mają suplementy?

* Przede wszystkim przyspieszają regenerację.

* Uzupełniają niedobory makroelementów i mikroelementów oraz witamin.

* Zwiększają energię.

* Doskonalą koncentrację.

* Chronią białka mięśniowe przed destrukcją (działanie antykataboliczne).

Gdzie szukać dobrych suplementów?

Aby suplementacja była skuteczna, a jednocześnie bezpieczna i w miarę niedroga, warto dobrze poszukać i nie kierować się reklamami. Na rynku istnieje niejedna hurtownia suplementów, dlatego też wybór może być niełatwy. Tym bardziej, że preparaty i odżywki dla sportowców występują w wielu wariantach. Zatem tylko dobry i sprawdzony dystrybutor suplementów zapewni środki najwyższej jakości. Dodam jeszcze, że przed podjęciem decyzji o zakupie suplementów, warto skonsultować się ze specjalistą, bo przyjmowanie ich bez odpowiedniej wiedzy, może mieć zły wpływ na organizm.

Zapraszamy: www.paker.fit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *