Profesjonalne i amatorskie paralizatory
Czerwiec 8, 2018
Serwis rowerowy – zabezpiecz swój rower po sezonie
Czerwiec 18, 2018

Sercem każdego salonu powinien być narożnik. Niestety, duży wybór oferowanych przez producentów rozwiązań, znacznie utrudnia wybór odpowiedniego modelu.

Przed zakupem narożnika, potencjalny Kupujący powinien zadać sobie jedno pytanie: do czego ma on służyć? Dopiero po zdefiniowaniu wszystkich oczekiwań dotyczących zakupu, można przystąpić do wyboru konkretnego modelu.

Wypoczynek, czy relaks przed telewizorem?

Narożniki można w zasadzie podzielić na dwa podstawowe rodzaje. Pierwszym z nich są meble salonowe, przeznaczone wyłącznie do relaksu przed telewizorem, bądź też do organizacji rodzinnych imprez. Drugim rodzajem narożników są meble z funkcją spania. Jak sama nazwa wskazuje, można je rozłożyć. Ich zaletą jest stosunkowo duża powierzchnia użytkowa.

Materiał wykonania

Duże znaczenie przy wyborze mebla ma materiał wykonania. W przypadku typowych narożników, idealnym materiałem będzie np. skóra, która prezentuje się bardzo dobrze w każdych warunkach. Wybierając jednak model z funkcją spania, warto unikać mebli skórzanych. Dlaczego? Ponieważ tworzywo to wydaje charakterystyczne odgłosy, które mogą przeszkadzać innym osobom spędzającym u nas noc.

Kolorystyka

Typowe narożniki z funkcją spania, charakteryzują się z reguły dość stonowaną, ciemną kolorystyką, która maskuje zabrudzenia i nie rzuca się w oczy. Z kolei typowo wypoczynkowe narożniki o dużym znaczeniu dekoracyjnym, będą o wiele bardziej zróżnicowane pod kątem kolorystycznym.

Podsumowując, dobór wypoczynkowych mebli narożnych jest zależny od wielu czynników a zwłaszcza od przeznaczenia danego mebla. Na szczęście nasza oferta jest na tyle szeroka, by móc spełnić oczekiwania wszystkich naszych Klientów.

Zapraszamy do naszego sklepu z szerokim wyborem narożników: https://www.abra-meble.pl/pokoj-dzienny-jadalnia/narozniki/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *