Narożnik rozkładany – funkcjonalne rozwiązanie dla Twojego salonu.
18 września, 2018
Poduszki ortopedyczne
Dobór najlepszej poduszki do spania
20 września, 2018

Za oknem piękne słońce, podczas gdy Twoja sypialnia świeci przestarzałym wystrojem? Czas to zmienić! Wybierz modne tapety do sypialni i odmień wnętrze w prosty i szybki sposób. Jakie będą modne tapety do sypialni w najbliższym sezonie?

Jednym z największych trendów są obecnie motywy florystyczne w odcieniach stonowanej zieleni, które mogą występować zarówno na jasnym, jak i na ciemnym tle. Jasne tapety będą świetnym rozwiązaniem dla małych pomieszczeń, które pozwolą optycznie powiększyć. Modne tapety do sypialni w ciemnych tonacjach będą natomiast idealnym dodatkiem do wnętrz o nowoczesnym wystroju – podkreślą ich charakter, tworząc jednocześnie przytulny i ciepły klimat.

Kolejnym trendem są teraz modne tapety do sypialni z fakturą. Mogą to być tapety o strukturze cegieł, marmuru, a nawet betonu. Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów i technologii, tego typu modne tapety do sypialni wyglądają zupełnie jak materiały, które imitują. To świetne rozwiązanie, jeśli wykonanie prawdziwej ściany z cegieł wykracza poza Twój budżet lub jest zbyt problematyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *