Patelnia wok
12 grudnia, 2018
Wycieczki audio dla wymagających
22 lutego, 2019

Kompletowanie wyprawki dla noworodka, a także uzupełnienie wyprawki dla niemowlaka, to naprawdę bardzo odpowiedzialne zadanie. W gąszczu tak wielu artykułów dla najmłodszych trzeba bowiem odnaleźć to, co ma najlepszą jakość i maluszkowi nie zaszkodzi.

Pieluchy flanelowe

Chociaż bardzo wielu rodziców od początku używa pieluszek jednorazowych, w trakcie życia dziecka może pojawić się potrzeba zmiany na pieluchy wielorazowego użytku, takie jak na przykład pieluchy tetrowe lub pieluchy flanelowe. Czasami powodem tej zmiany są częste odparzenia skóry dziecka, która bardzo źle reaguje na wszystkie dostępne na rynku pieluszki jednorazowe. Produkt taki jak pieluchy flanelowe, bardzo miły w dotyku, mający właściwości antyalergiczne oraz zapewniający lepsze oddychanie dla skóry, może stać się prawdziwym wybawieniem. Bardzo wiele dzieci dzięki takim pieluchom flanelowym wychodzi z problemów częstego odparzania skóry.

Dlaczego warto mieć pieluszki flanelowe w domu?

Pieluchy flanelowe przydadzą się jednak nie tylko tym, którzy używają ich do przewijania malucha. Tak naprawdę pieluszki flanelowe to bowiem rzecz częstego użytku w każdym domu, w którym jest małe dziecko. Służą one do wycierania buzi dziecka po jedzeniu, do zabezpieczania ubrania rodzica wtedy, gdy czeka się, by maluszkowi odbiło się po posiłku. Są niezbędne dla wszystkich tych dzieci, które cierpią na refluks, którym często się ulewa jedzenie. Wszędzie tam pieluszki sprawdzą się idealnie do wycierania buzi, która musi być traktowana miłymi w dotyku tkaninami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *