Wkładki laktacyjne
Marzec 18, 2019
Quilling
Kwiecień 14, 2019

O tym, że dobrze zrobione notatki w szkole są bardzo ważne, wie z pewnością niejeden rodzic dziecka w wieku szkolnym, uczeń oraz student. Nie jesteśmy oceniani jedynie za naszą wiedzę, ale również za całokształt, więc notatniki prowadzone w sposób staranny na pewno działają na naszą korzyść, pokazują, że przykładamy się do swoich obowiązków i jesteśmy osobami pracowitymi. Warto zadbać więc o to, aby nasze lekcje, wykłady lub też inne zapiski prowadzone były w sposób staranny i schludny.

W zależności od naszych potrzeb co do wielkości stron notesów, na rynku możemy znaleźć różne notatniki oraz notesy. Od małych, w formacie A5 czy nawet bardzo małych rozmiarów jak A6. Te ostatnie idealnie sprawdzą się do notowania ważnych codziennych spraw, takich, chociażby jak listy naszych zakupów spożywczych, listy bieżących spraw do wykonania lub do zanotowania ważnych numerów telefonów. Największy rozmiar posiadają notatniki w formacie A4. Nadają się one na zapisywanie wykładów oraz do przedmiotów technicznych. Poza formatem notesu, wiele z osób zwraca uwagę na rodzaj stron w nim zawartych. Jedni z nas preferują robić notatki na kartkach w kratkę, podczas gdy inni preferują kartki w linie. Znajdą się również osoby, którym najlepiej notuje się na idealnie białych stronach. Tu również nie powinno być problemu, w niemalże każdym sklepie znajdziemy wszystkie rodzaje notesów. Gdy już wiemy jaka wielkość naszego notesu jest dla nas najlepsza oraz wybierzemy jego rodzaj czas na wybranie okładki. Każdy z nas ma inny gust, jedni z nas cenią sobie prostotę, minimalizm oraz preferują ciemne stonowane kolory. Inni z kolei lubują się w krzykliwych kolorach, fantazyjnych wzorach oraz brokacie. Każda z tych osób nie powinna mieć problemu z wybraniem notesu, który odpowiadał jej będzie pod względem wizualnym.

Tak więc, nawet jeśli mamy bardzo wysokie wymagania względem naszych notatników, nie powinniśmy mieć problemu ze znalezieniem tego odpowiedniego dla nas.

Zobacz także: https://www.twojepioro.pl/pl/c/NOTESY%2C-NOTATNIKI%2C-ZESZYTY/419

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *