Dla dzieci oferujemy:


- Butelki
- Kocyki
- Kosmetyki
- Pieluchy
- Prześcieradła z gumką
- Ręczniki i rożki
- Smoczki
- Sztućce i talerzyki
- Śliniaki


Butelki dla niemowląt wielu znanych producentów w różnych rozmiarach, dostosowane do wieku i potrzeb dziecka. W naszym sklepie znajdą też Państwo butelki antykolkowe z rurką dostosowane do dzieci cierpiących na bolesne kolki. Butelki antykolkowe z rurką zapobiegają dostawaniu się do brzuszka dziecka pęcherzyków powietrza co jest bardzo często przyczyną kolek u niemowląt.

Prześcieradła frotte z gumką są świetnym rozwiązaniem do łóżeczek dziecięcych. Przewiewne i miłe w dotyku zapewniają spokojny sen dziecka. Gumka zapobiega ściąganiu się prześcieradła co jest szczególnie ważne również ze wzglądów bezpieczeństwa. Prześcieradła frotte z gumką łatwo się piorą i nie wymagają prasowania.

Smoczki do butelek i smoczki uspokajające wielu znanych producentów w różnych rozmiarach, dostosowane do wieku dziecka. Dostępne smoczki uspokajające ortodontyczne a także smoczki antykolkowe dostosowane do potrzeb dzieci cierpiących na bolesne kolki. Zapobiegają dostawaniu się do brzuszka dziecka pęcherzyków powietrza co stanowi najczęstszą przyczynę kolek u niemowląt.

 

Sklep Bumbelek

To nie tylko miejsce gdzie znajdziesz ubrania i zabawki dla swojego dziecka, ale także akcesoria potrzebne Tobie podczas ciąży i po porodzie

Bardzo ważne dla nas jest zadowolenie klienta dlatego staramy się pomóc naszym klientom dobrać odpowiednie produkty i rozwiewać wszystkie wątpliwości

 
6

pracowników
5

lat działalności
180000

zadowolonych klientów